Izlet 3. razreda - Dvorci našeg lepog Zagorja

Autor: Anita Džaja, 31. 5. 2017.

Učenici trećih razreda centralne i područnih škola 31.5.2017., u srijedu,  bili su na izletu u pratnji svojih razrednih učiteljica: Dušanke Jakopović, Anice Poslon, Lidije Gorup Kunštek i Vesne Gračanin te defektologinje Aleksandre Podsečki. Posjetili su dvorac Veliki Tabor, etno selo Kumrovec te dvorac Oršić.  Dojmila ih se ljubavna priča Veronike Desiničke i Fridriha, zagrlili su Gupčevu lipu, zasvirali s Petricom Kerempuhom, i naravno slikali se s Matijom Gupcem.
Iako su još  puno toga vidjeli i naučili, najviše je bilo igre, smijeha i veselja kako to i treba biti što potvrđuju i slike  koje možete vidjeti u foto-galeriji.

Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog