ŽUPANOV PRIJEM

Autor: Vlatka Matejaš, 11. 6. 2016.

Dana 11.6.2016. župan Krapinsko zagorske županije, gospodin Željko Kolar upriličio je prijem za učenike koji su na državnom natjecanju osvojili jedno od prva tri mjesta. Prijem se održao u prostoru Gimnazije A.G. Matoša u Zaboku, a započeo je u 10,00 sati. Profesorica njemačkog jezika Mirjana Klobučar na prijem je dovela svoja dva učenika, državnog prvaka iz njemačkog jezika Damjana Milakovića i učenicu Daliju Požgaj. Damjan je za osvojeno prvo mjesto u državi nagrađen sa šesto kuna, a Dalija je za sudjelovanje na natjecanju dobila priznanje. Dočekali smo i da mentorima rad bude prikladno nagrađen, naravno radi se o novčanom iznosu od 500 kuna. Našim se učenicima i mentorici na prijemu pridružila i ravnateljica škole, gospođa Dragica Belošević i tako doprinijela svečanoj podjeli nagrada. Još jednom čestitamo na dobrim rezultatima svim natjecateljima, učenicima naše škole, a i njihovim mentorima.