ODRŽANA SJEDNICA VIJEĆA UČENIKA

Autor: Marija Poslon, 20. 4. 2016.

Na sjednici Vijeća učenika predsjednici razrednih odjela imali su priliku izraziti svoje mišljenje o  Kućnom redu škole, posebno o dijelovima koji određuju prava i obveze učenika,  međusobne odnose učenika, odnos učenika i učitelja, kulturu ophođenja, ponašanje učenika izvan škole, odnos prema imovini, obveze redara i drugo.

O poštivanju dogovorenih pravila također je bilo riječi, a svi korisni  prijedlozi razmotrit će se na sjednici Učiteljskog vijeća. Dogovoreno je obilježavanje Europskog dana parkova u suradnji s Vijećem učenika OŠ A. Cesarca  Krapine. U našem gradskom parku održat će se zanimljive kreativne igre 28.4.2016. O tome više u novim vijestima.

Za Vijeće učenika :predsjednica Vijeća učenika Ivana Vidović i pedagoginja