Interliber Zagreb

Autor: Anita Džaja, 14. 11. 2017.

U srijedu 8.11. učenici dodatne nastave iz hrvatskoga jezika, matematike, biologije i kemije posjetili su sajam knjiga u Zagrebu Interliber. Najprije su se upoznali s radionicama koje su organizirane  u okviru Znanstvenog placa. Nekolicina učenika sudjelovala je u rješavanju matematičkog zadatka i bili su jako ponosni i sretni kad su ga uspješno riješili. Konkurencija su im bili učenici srednje škole.

Izdavačke kuće pripremile su se nudeći i nova izdanja, ali i starija izdanja knjiga po znatno povoljnijim cijenama.
U autobus smo se vratili s ponekom knjigom, neki i s više njih, a svi smo se složili da bi nam trebalo više vremena da sve detaljno razgledamo.
Zaključili smo da smo ogladnjeli te smo svratili u McDonald's i počastili se hamburgerom.
Na putu prema Krapini bili smo sigurni da ćemo i sljedeće godine ići na Interliber.
Više fotografija pogledajte u našoj foto-galeriji!
Za vas pripremila: Jasna Leljak