ZIMSKE RADIONICE U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Anita Džaja, 12. 1. 2017.

9.siječnja 2017. u vremenu od 10 -12 sati održane su zimske radionice za darovite, talentirane i ostale motivirane učenike koji su se željeli zabaviti, rekreirati, naučiti nešto novo , razvijati svoju kreativnost.

Radionice su inicirane od strane radne skupine za darovite učenike KZŽ Futura te su iste tijekom zimskih praznika održane u većini škola naše županije.

Učenici naše škole zaigrali su igre šifriranja i dešifriranja, a također su i izrađivali i ukrašavali male , neobične kutijice. Voditelji radionice šifriranja bili su učiteljice matematike Andreja Drašković i Dragica Šalković, dok su radionicu  izrade kutijica iznenađenja vodile stručne suradnice Aleksandra Podsečki i Božica Horvat, te učiteljica Vesna Požgaj.

Iako  je radionica održana u  pravo ,hladno, zimsko jutro,  veselo društvo ,topli čaj i pecivo  te razigrana mašta učinili su  radionicu lijepom iskustvom, što su i učenici sami potvrdili .

Evo što su izjavili:

„Bilo mi je jako zanimljivo i zabavno “

„Bilo mi je super jer sam naučio nešto novo.„

„Super smo se zabavili!„

„Bilo mi je odlično zbog kreativnosti i zabave.„

Više fotografija možete vidjeti u našoj foto-galeriji!

ZIMSKE RADIONICE U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Anita Džaja, 12. 1. 2017.

Evo što su izjavili:

„Bilo mi je jako zanimljivo i zabavno “

„Bilo mi je super jer sam naučio nešto novo.„

„Super smo se zabavili!„

„Bilo mi je odlično zbog kreativnosti i zabave.„

Više fotografija možete vidjeti u našoj foto-galeriji!