MATHFEST 2016., NAJBROJNIJI I VRLO USPJEŠNI

Autor: Vlatka Matejaš, 1. 5. 2016.

Drugi Festival matematike održan je u Tuheljskim Toplicama, 29. 04. 2016. Ukupno je sudjelovalo 85 ekipa iz naše , ali i okolnih županija. Našu školu predstavljalo je 7 ekipa , a naši su učenici također bili uključeni u još  2. ekipe iz Centra izvrsnosti Krapina ( jedan je učenik bio  iz OŠ Augusta Cesarca ). Našu je školu predstavljalo ukupno 35 učenika podijeljenih po kategorijama.

Našim su ekipama 34 i 56 izmakle medalje za nekoliko bodova.

Rezultati :

Math43 ( 25 ekipa )

4. mjesto : MALI GENIJALCI (Nika Majsec, Saša Vidović, Sebastijan Krklec, Vito Cesarec )

10. mjesto: VATRENI MATEMATIČARI ( Tea Poslon, Mihael Antol, Ena Pavić, Lucija Pavlović )

Mentori : Vesna Požgaj, Vesna Križanić, Sandra Tičinović, Zrinka Arbanas, Marija Klasić

Math65 ( 37 ekipa)

4. mjesto : MATH GANG , CI KRAPINA( Hrvoje Žlepalo , Tibor Rukav, Marija Hrček, Matija Tušek )

5. mjesto :  TIM X ( Nika Macan, Tena Osredečki, Nikola Jurić, Mihael Frajzman )

17. mjesto: E- CURE (Rea Bobovečki, Ana Pušelj, Eva Presečki, Ena Šimunović )

21. mjesto : LBAP ( Barbara Forjan, Lea Strahinec, Patrik Zorko, Asja Puh )

Mentor : Dragica Šalković

Math87 ( 23 ekipe )

2. mjesto : PINGVINI , CI KRAPINA ( Matej Zubić, Laura Presečki, Lea Kovačec, Leon Hojski )

8. mjesto: PORODICA TROKUTIĆA (Ivana Vidović, Lovro Čižmek, Lara Fruk, Petra Sučić)

12. mjesto : SIMSI 4 (Dora Jurić, Petra Švaljek, Magdalena Hrček, Lara Babić )

Mentori: Andreja Drašković , Tatjana Slivnjak Mišić, Suzana Smiljanec

MATHFEST 2016., NAJBROJNIJI I VRLO USPJEŠNI

Autor: Vlatka Matejaš, 1. 5. 2016.

Našim su ekipama 34 i 56 izmakle medalje za nekoliko bodova.

Rezultati :

Math43 ( 25 ekipa )

Math65 ( 37 ekipa)

17. mjesto: E- CURE (Rea Bobovečki, Ana Pušelj, Eva Presečki, Ena Šimunović )

21. mjesto : LBAP ( Barbara Forjan, Lea Strahinec, Patrik Zorko, Asja Puh )

Mentor : Dragica Šalković

Math87 ( 23 ekipe )

12. mjesto : SIMSI 4 (Dora Jurić, Petra Švaljek, Magdalena Hrček, Lara Babić )

Mentori: Andreja Drašković , Tatjana Slivnjak Mišić, Suzana Smiljanec