Najava projekta "Dobre vibracije" na radiju RHZK

Autor: Andrija Kiseljak, 23. 2. 2016.

U sklopu priprema za provođenje projekta “Dobre vibracije”, gostovali smo na Radiju Hrvatsko zagorje Krapina u emisiji “Šarena putovanja” koju vodi Monika Briševac.

Pričali smo o samome projektu, pripremama, ciljevima, očekivanjima i ishodima projekta te također najavili konferenciju za medije koja će se održat u petak, 26.02.2016. u blagovaonici OŠ Ljudevit Gaj u 11.30. Ako želite čuti o čemu je točno bilo riječi u emisiji, u srijedu, 24.02.2016., u vremenu od 18:00 do 19:00 sati uključite vaše radio prijamnike te slušajte frekvencije Radija Hrvatsko zagorje Krapina i emisiju “Šarena putovanja”.

Regarding the implementation of the project 'Good Vibrations', we  appeared on ''Radio HrvatskoZagorje Krapina'' in the show ''Colourful  journeys'' hosted  by Monika Briševac.

We talked about the project, preparation, goals, expectations and outcomes of the project and also announced a press conference which will be held on Friday, 26.2.2016.,in the dining room, in ''Primary school Ljudevit Gaj'' at  11.30. Turn on your radio receivers, on Wednesday 24.2. 2016., in the period between 6 and 7 p.m and listen to the show ''Colourful journeys“.

Najava projekta "Dobre vibracije" na radiju RHZK

Autor: Andrija Kiseljak, 23. 2. 2016.