RADIONICA „IZRADA GEOLOŠKOG STUPA“ MUZEJA KRAPINSKIH NEANDERTALACA

Autor: Marija Poslon, 10. 11. 2015.

Učenici sedmih razreda u petak 6. 11. 2015. sudjelovali su u radionici „Izrada geološkog stupa“. Radionicu je vodila prof.  Lorka Lončar Uvodić, muzejska pedagoginja u Muzej krapinskih neandertalaca. Radionica je organizirana u školi.

Slike pogledajte u  .

U radionici učenici su u paru izrađivali svoj papirnati geološki stup. Umetali su crteže prapovijesnih životinja i biljaka u slojeve Zemljine prošlosti s naznačenim geološkim erama i periodima. Učenici su na taj način ponovili naučeno gradivo iz biologije i geografije o pojavi života na Zemlji i  geološkim razdobljima.

Zahvaljujemo prof. Lorki i Muzeju krapinskih neandertalaca na  održanoj radionici.

RADIONICA „IZRADA GEOLOŠKOG STUPA“ MUZEJA KRAPINSKIH NEANDERTALACA

Autor: Marija Poslon, 10. 11. 2015.

Slike pogledajte u  .