Promicanje istine o Domovinskom ratu Likovno - literarni natječaj.

Autor: Administrator , 15. 2. 2024.

Već desetu godinu zaredom objavljen je natječaj na temu Domovinskog rata, a otkada natječaj postoji, naša škola redovito sudjeluje.
Na natječaj je ove godine poslano više radova učenika viših razreda škole: Iris Peček i Petar Peček, 5.a, Mihael Fruk, 7.a te Ana Nežmahen i Vito Ljubaj iz 8. c razeda. Učenik Vito Ljubaj osvojio je 1.nagradu u kategoriji učenika od 5.- 8. razreda. U utorak 13.2. u Gradskoj knjižnici u Zaboku bila je svečana dodjela nagrada učenicima, mentorima te svima koji su na bilo koji način doprinijeli u organizaciji natječaja. Prva tri plasirana rada u svakoj kategoriji (učenici od 1.- 4. razreda te učenici srednje škole) svoje su radove i pročitali pred publikom koje svake godine ima sve više te jedva svi mogu ući u prostor knjižnice. Priređena je i likovna izložba radova učenika. Na likovnom natječaju sudjelovale su učenice Lara Belošević,7.a i Lorena Krsnik 5.a pod mentorstvom učiteljice Sonje Jurman. Predstavnik "Baruna" izrazio je zadovoljstvo brojem pristiglih radova te zahvalio roditeljima i mentorima koji nađu način motivirati učenike pisati o toj temi.
Na dodjeli su sudjelovali i učenici glazbene škole.Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i želimo im još puno dobrih radova u budućnosti.
Tekst napisala:Jasna Leljak

Promicanje istine o Domovinskom ratu Likovno - literarni natječaj.

Autor: Administrator , 15. 2. 2024.

Tekst napisala:Jasna Leljak