Božićna priredba

Autor: Administrator , 23. 12. 2023.

U petak 22.12. u Festivalskoj dvorani POUO održana je božićna priredba.

Iako vrijeme, sunčanim zrakama obasjan dan, nije ukazivalo na dolazak Božića, atmosfera u samoj dvorani bila je itekako blagdanska i svečana. Tomu je doprinijelo uređenje dvorane, prigušena svjetlost, crveno-bijela odjeća sudionika, kapice, sobovi na glavama, a posebno upaljene svijeće.

Na pozornici su se izmjenjivali pjesma, ples, gluma, recitacije malih i onih malo većih učenika naše škole.  Bilo je za svakoga ponešto, a izvođači kao da su se natjecali tko će biti bolji i uspješniji. U programu su sudjelovali mali i veliki tamburaši, recitatori 2.a, 3.a, 4.a, 5.c  te 7.b razreda, članovi dramske skupine nižih i viših razreda, mali i veliki zbor škole iz čijih su redova učenice Nera i Hana uspješno otpjevale solo pjesme te plesači, članovi skupine za očuvanje kulturne baštine. Program su, kao i već više puta do sada, sigurno i samouvjereno vodile Hanah Ella i Vita, učenice 7.b razreda.

Vjerujemo da je svim izvođačima bilo veliko zadovoljstvo, ponos, ali i uzbuđenje nastupiti pred punom dvoranom mama, tata, deda i baka, braće, učitelja i djelatnika škole te učenika, svojih prijatelja.

Posebno nam je drago što su priredbu svojim dolaskom uveličali gosti: gradonačelnik Zoran Gregurović, ravnateljica Vlatka Družinec, bivši ravnatelj Ignac Pavić i pedagoginja Božica Horvat.

Nadamo se da su se u svakom nastupu mogli osjetiti i doživjeti radost, razdraganost i veliki trud koji su sudionici uložili. Odraz je to višemjesečnog uvježbavanja i rada učiteljica koje su učenike pripremile za nastup: Katarine Rihtar, Margarete Benc, Gordane Nežmahen, Vesne Požgaj, Suzane Galović Šalković, Marije Klasić i Andreje Klasić.

Nadamo se da su svi prisutni uživali u svemu prikazanom.

Učenici i djelatnici škole i ovim putem žele mirne i blagoslovljene blagdane pred nama. Ujedno želimo poželjeti  uspješnu i  veselu, dobrotom i zdravljem punu novu 2024. godinu.

Slike možete pogledati u fotogaleriji.

Tekst napisala i uredila: Jasna Leljak

Fotografije. Ela Jurinjak i učiteljica

Božićna priredba

Autor: Administrator , 23. 12. 2023.

U petak 22.12. u Festivalskoj dvorani POUO održana je božićna priredba.

Nadamo se da su svi prisutni uživali u svemu prikazanom.

Slike možete pogledati u fotogaleriji.

Tekst napisala i uredila: Jasna Leljak

Fotografije. Ela Jurinjak i učiteljica