Obilježen Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Autor: Marko Koprivnjak, 18. 12. 2023.

Ove smo godine Međunarodni dan osoba s invaliditetom u našoj školi obilježili edukativno-kreativnom radionicom koju su za predstavnike Vijeća učenika naše škole pripremili predstavnici Udruge distrofičara Krapina te stručni suradnici Aleksandra Podsečki i Marko Koprivnjak.

Radionica se održala u četvrtak, 14.12.2023. u vremenu od 11:30 do 13:30 sati.

U prvom dijelu susreta učenici su osviješteni o važnosti promicanja prava osoba s invaliditetom s ciljem postizanja njihove ravnopravnosti i punopravnog sudjelovanja u društvu.

U drugom, kreativnom dijelu, učenici su decoupage tehnikom izrađivali božićne ukrase.

Dio svojih uradaka članovi Vijeća učenika su ponijeli kući kako bi njima ukrasili obiteljska božićna drvca, dok su dio odvojili kao poklon starijim osobama, štićenicima Doma Sveti Nikola Krapina koje planiraju posjetiti u ovo predblagdansko vrijeme, ne bi li i s njima podijelili radost Božića.

Fotografije s radionice možete vidjeti klikom na više.

Pripremila: Aleksandra Podsečki

Obilježen Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Autor: Marko Koprivnjak, 18. 12. 2023.

Radionica se održala u četvrtak, 14.12.2023. u vremenu od 11:30 do 13:30 sati.

Fotografije s radionice možete vidjeti klikom na više.

Pripremila: Aleksandra Podsečki