SVETI NIKOLA I KRAMPUS I U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Marija Poslon, 6. 12. 2023.

Dana 5. prosinca sveti Nikola i Krampus udruženim su snagama posjetili našu školu. Sveti Nikola vidno je raspoložen dijelio poklone svima, i malima i velikima. Krampus se pravio strašan i uspio je uplašiti pokojeg prvašića, no neki su mu ipak hrabro stisnuli ruku. Veselila su se i djeca u Lepajcima i u Donjoj Šemnici kada su ugledali poznatoga sveca. Svi su zahvalili na slatkišima, a neki su i zapjevali. Hvala svetome Nikoli što je probudio božićni duh u učenicima i djelatnicima škole i radujemo se sljedećem susretu u novoj 2024. godini!

Tekst napisala: Andreja Klasić

Fotografije   možete vidjeti pod više.

SVETI NIKOLA I KRAMPUS I U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Marija Poslon, 6. 12. 2023.

Tekst napisala: Andreja Klasić

Fotografije   možete vidjeti pod više.