'MALI VELIKI TALENTI' IZ NAŠE ŠKOLE ZAHVALJUJU SVIM GRAĐANIMA KRAPINE

Autor: Suzana Pracaić, 30. 11. 2023.

Inicijativa Mali veliki talenti koju je pokrenuo Konzum za nabavu opreme koju škole koriste u svakodnevnom radu, kao što su prijenosna računala, mikroskopi, pribor za likovni, tjelesni i brojne druge stvari... koje će pomoći u učenju i razvoju talenata naših školaraca, je završila u našoj školi vrlo uspješno.

Ovim putem zahvaljujemo svim građanima Krapine (mamama, tatama, bakama, djedovima, susjedima, prijateljima... svima, svima) što su nam pomogli da upotpunimo školu s potrebnom opremom iz različitih područja kao što su IT, multimedija, igre i rekreacija, oprema za učionice, sport, umjetnost i znanost za pomoć u učenju i razvoju talenata naših školaraca.

VELIKO HVALA!!!

Kuponi su se skenirali (osim u domovima) u školskoj knjižnici u čemu su najviše pomogli Mali knjižničari.

Bili su to vrlo vrijedni učenici i učenice koji su svaki odmor iskoristili za skeniranje kodova, a po uzoru na njih, mnogi su im se pridružili, bilo da su čekali prijevoz ili su ranije stigli u školu.

Oni koji nisu skenirali, opuštali su se uz čitanje ili igranje društvenih igara...

Sakupili smo 18.101 bon i potrošli sve tj. ostao je sam 1 kupon neiskorišten.

Naručeno i dobiveno je 'puno lipih stvari':

Zahvaljujući kuponima u knjižnicu su smještene 3 vreće za sjedenje i odmor, koje su stalno zauzete:

Još jednom, hvala svima što su nam pomogli u sakupljanju bodova!

PS.

Četrdesetak bonova koji su naknadno donijeti (L.K., 5.b) skenirali smo i dodali Osnovnoj školi Gradišće:

'MALI VELIKI TALENTI' IZ NAŠE ŠKOLE ZAHVALJUJU SVIM GRAĐANIMA KRAPINE

Autor: Suzana Pracaić, 30. 11. 2023.

VELIKO HVALA!!!

Sakupili smo 18.101 bon i potrošli sve tj. ostao je sam 1 kupon neiskorišten.

Naručeno i dobiveno je 'puno lipih stvari':

Još jednom, hvala svima što su nam pomogli u sakupljanju bodova!

PS.