Dani kajkavske riječi Zlatar 2023.

Autor: Suzana Pracaić, 4. 10. 2023.

Ponosni smo što smo i ove godine imali svoju predstavnicu na festivalu Dani kajkavske riječi Zlatar 2023., kao jednom od najstarijih recitala dječjeg kajkavskog stvaralaštva.

Leona Gregurović, učenica 7. a razreda napisala je pjesmu Vruči kostanji. U subotu 30.9. na recitalu u Zlataru ona je svoju pjesmu sama i pročitala.

Konkurencija je bila velika, pristiglo je puno dječjih radova, bilo je teško odabrati koje će se pjesme objaviti u zbirci, a još teže koje će se izvoditi. Zato čestitamo Leoni na pjesmi i izvedbi. Želimo joj još puno dobrih pjesama.

Tekst napisala i uredila: Jasna Leljak

Dani kajkavske riječi Zlatar 2023.

Autor: Suzana Pracaić, 4. 10. 2023.

Tekst napisala i uredila: Jasna Leljak