ČIŠĆENJE PRIOBALJA RIJEKE KRAPINICE

Autor: Marija Poslon, 27. 9. 2023.

21.9.2023. , u četvrtak , petnaest učenika naše škole sudjelovalo je u provedbenoj aktivnosti Projekta „Crveni križ u plavom okviru“ kojeg provodi Gradsko društvo Crvenog križa Krapina u suradnji s  Hrvatskim crvenim križem .
Cilj Projekta je poticanje fizičke aktivnosti , briga o zdravlju i okolišu, usvajanje navika redovite rekreacije te provođenje kvalitetnog slobodnog vremena na otvorenom.
Aktivnost u kojoj su sudjelovali učenici naše škole zajedno s učenicima Srednje škole Krapina i OŠ Augusta Cesarca odnosila se na čišćenje priobalja naše rijeke Krapinice .
U akciji čišćenja sudjelovalo je ukupno 50-tak učenika/učitelja iz svake škole te djelatnici GDCK Krapina, a kako su vrijedni bili, možete pogledati u fotogaleriji.
Nakon same akcije, slijedila je okrijepa u Srednjoj školi Krapina te zajedničko druženje.
U akciji s učenicima sudjelovala je i stručna suradnica Aleksandra Podsečki.

ČIŠĆENJE PRIOBALJA RIJEKE KRAPINICE

Autor: Marija Poslon, 27. 9. 2023.

U akciji s učenicima sudjelovala je i stručna suradnica Aleksandra Podsečki.