Završna priredba u Područnoj školi Lepajci

Autor: Katarina Barlović, 19. 6. 2023.

U srijedu, 14. lipnja, učenici Područne škole Lepaci došli su u školu u poslijepodnevnim satima. Sve se užurbano spremalo kako bi se obilježio kraj školske godine.

Programu, koji su sastavili i u njemu sudjelovali svi učenici područne škole, prisustvovali su mnogi članovi obitelji naših učenika koji su glasnim pljeskom nagradili svaki nastup. Učenici su izveli program u kojem su predstavljali sebe, svoje vrline i sposobnosti. Pjesmom, scenskim nastupom i plesom radosno su proslavili kraj nastave.

Zamjenica ravnateljice Zrinka Arbanas Hleb na kraju programa pozdravila je sve prisutne. Pohvalila je trud i uspješne nastupe svih učenika. Zaželjela je svima vesele i razigrane praznike te puno uspjeha u sljedećoj školskoj godini.

Završna priredba u Područnoj školi Lepajci

Autor: Katarina Barlović, 19. 6. 2023.