POSTALI SMO "ETWINNING ŠKOLA" 2023.-2024.

Autor: Suzana Pracaić, 9. 5. 2023.

S velikim zadovoljstvom, ponosom i čašću objavljujemo da smo primili prestižno priznanje, oznaku "ETWINNING ŠKOLA" za razdoblje 2023. - 2024. godina, kao jedna od 182 odgojno-obrazovnih ustanova u Republici Hrvatskoj!

Oznaka je primljena zahvaljujući trudu, kreativnosti, inovativnosti i radu u eTwinning projektima učiteljica: Katarine Barlović, Marije Klasić, Branke Leljak i knjižničarke Suzane Pracaić te njihovim oznakama kvalitete za eTwinning projekte.

Oznaka "eTwinning škola" znači prepoznatljivost i vidljivost škole na europskoj razini.

Za razdoblje 2023. - 2024. godina dodijeljena je 4485 oznaka "eTwinning škola", od toga 182 oznake odgojno-obrazovnim ustanovama u Republici Hrvatskoj.

Mediji: Sjever.hr , Glas Zagorja (br. 225, str. 19)

Prijava je poslana 19.01.2023.: http://www.os-ljudevit-gaj-kr.skole.hr/?news_hk=1&news_id=2274&mshow=290#mod_news

U srijedu, 03.05.2023. sve četiri djelatnice škole, primile su poruku od eTwinning tima:

Poštovana,

Čestitamo! Osnovna škola Ljudevit Gaj nagrađena je oznakom eTwinning School Label 2023-2024. Ovo je veliko postignuće eTwinning tima u vašoj školi! Službena najava bit će uskoro objavljena na Obrazovnoj platformi europskih škola te na drugim kanalima vijesti eTwinninga i Europske komisije. Što je sljedeće:

• S ponosom možete koristiti oznaku eTwinning škole na web stranici svoje škole (kliknite ovdje za preuzimanje).
  • Uskoro će vam vaša nacionalna organizacija za potporu poslati paket koji će sadržavati neke eTwinning materijale i naravno pločicu eTwinning škole.

Bit ćete pozvani da sudjelujete u grupi eTwinning škola iu raznim aktivnostima posvećenim eTwinning školama.

Još jednom čestitamo što ste primjer za sve ostale škole: računamo na vašu predanost i predanost promicanju eTwinninga i njegovih vrijednosti, koje predstavlja misija eTwinning škola (ovdje možete preuzeti misiju eTwinning škola).

eTwinning tim

Dear,

Congratulations! The “Osnovna škola Ljudevit Gaj” has been awarded with the eTwinning School Label 2023-2024. This is a great achievement by the eTwinning team in your school! The official announcement will be published on the European School Educational Platform shortly and on other eTwinning and European Commission's news channels. What's next:

• You can proudly use the eTwinning School Label on your school's website (click here to download it).
  • Shortly, your National Support Organisation will send you a package containing some eTwinning materials and of course the eTwinning School plaque.

You will be invited to participate in the eTwinning Schools group and in the various activities dedicated to eTwinning Schools.

Congratulations again for being an example for all the other schools: we count on your dedication and commitment to promote eTwinning and its values, which are represented by the eTwinning Schools' mission (you can download the eTwinning Schools' mission here).

The eTwinning Team

Glas Zagorja, 225 (lipanj 2023.), str. 19

POSTALI SMO "ETWINNING ŠKOLA" 2023.-2024.

Autor: Suzana Pracaić, 9. 5. 2023.

Mediji: Sjever.hr , Glas Zagorja (br. 225, str. 19)

Poštovana,

eTwinning tim