OPROŠTAJ OD OSMAŠA PŠ DONJA ŠEMNICA

Autor: Ivana Bračević, 19. 6. 2021.

Dana 18.06.2021. u PŠ Donja Šemnica naši osmaši priredili su nam oproštajnu priredbu. Mihaela, Mateja, Marko, Noa i Leo napisali su svojim učiteljicama i učiteljima pokoju riječ zahvale, te nam otpjevali i odsvirali pjesmu. Nakon kratkog programa, počastili smo se kolačima koje su nam ispekle njihove mame i tortom koju im je za oproštaj poklonila razrednica. Na samom rastanku potekle su i suze, ali su nam osmaši obećali da će nas posjećivati u budućnosti.

Pod "više" možete pogledati slike.

Pripremila: Ana Poljak

OPROŠTAJ OD OSMAŠA PŠ DONJA ŠEMNICA

Autor: Ivana Bračević, 19. 6. 2021.

Pod "više" možete pogledati slike.

Pripremila: Ana Poljak