Dan sigurnijeg Interneta 2020.-kviz

Autor: Administrator , 9. 2. 2020.

Poštovani učenici i roditelji, obavještavamo vas da Centar za sigurniji Internet s partnerima i suradnicima organizira obilježavanje Dana sigurnijeg interneta 11. veljače 2020. godine. Cilj je poticanje i promicanje sigurnije i odgovornije upotrebe tehnologije i mobilnih uređaja među mladima i djecom, ali također i roditeljima.

Jedna od aktivnosti obilježavanja Dana sigurnijeg interneta je ONLINE KVIZ za djecu i mlade o sigurnosti na internetu. Online kviz za djecu i mlade organizirat će se 11. veljače 2020. godine u razdoblju od 9.00 do 19.00 sati.

Više o načinu sudjelovanja u kvizu pročitajte u nastavku (klik na „više“).

Kako biste pristupili online kvizu, na sam Dan sigurnijeg interneta ćete morati preuzeti mobilnu aplikaciju koja će biti dostupna za preuzimanje na www.dansigurnijeginterneta.org. Mobilnu aplikaciju možete besplatno preuzeti i instalirati na mobitele, tablete, laptope i stolna računala.

Za pristupanje kvizu ne trebate ostavljati svoje osobne podatke, tj. nigdje ne navodite svoje ime, prezime, adresu ili broj telefona. Nakon što riješite kviz dobit ćete povratnu informaciju o rezultatu te će vam biti dodijeljen jedinstveni KOD koji trebate pohraniti.

Nagrade se dodjeljuju slučajnim odabirom između onih natjecatelja koji su kviz riješili s 80% ili više točnih odgovora do 19 sati na dan kviza. Na internet stranici www.csi.hr biti će objavljene informacije o dobitnicima nagrada. Ukoliko prepoznate svoj KOD na popisu nagrađenih, potrebno je obratiti se roditelju ili skrbniku koji treba kontaktirati djelatnike Centra za sigurniji internet na besplatan telefonski broj 0800 606 606 i na e-mail nagrade.dsi@gmail.com te dogovoriti provjeru autentičnosti i preuzimanje nagrade.

PRAVILA IZVLAČENJA NAGRADA

Nagrade se dodjeljuju slučajnim odabirom između onih natjecatelja koji su kviz riješili s 80% ili više točnih odgovora do 19 sati na dan kviza. Popis sretnih dobitnika biti će objavljen 12.02.2020. na  www.csi.hr.

Nagrade: 2 tableta, 2 mobitela, 3 tipkovnice + miš, 3 slušalice

Dan sigurnijeg Interneta 2020.-kviz

Autor: Administrator , 9. 2. 2020.

Više o načinu sudjelovanja u kvizu pročitajte u nastavku (klik na „više“).

PRAVILA IZVLAČENJA NAGRADA

Nagrade: 2 tableta, 2 mobitela, 3 tipkovnice + miš, 3 slušalice