Utakmica PPD Zagreb i SG Flensburg-Handewitt

Autor: Anita Džaja, 9. 2. 2020.

Dana 8. 2. 2020. učenici naše škole bili su u zagrebačkoj Areni na utakmici hrvatskog kluba PPD Zagreb.

Više pročitaje u nastavku, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Polazak je bio u 16.00 sati od Fine. Utakmici su prisustvovali svi učenici naše škole od 5. do 8. razreda koji su željeli gledati naše srebrne dečke na terenu. U pratnji je bilo četvero učitelja, a to su: Juraj Leljak, Jasna Leljak, Ana Poljak i Radovan Cesarec. Nakon sat vremena vožnje sjeli smo na svoje mjesto i sačekali početak utakmice. Neki su na kraju bili razočarani porazom Zagreba, ali ima je ipak bilo lijepo gledati ih.

Hvala svima koji su organizirali odlazak na utakmicu i naravno djeci koja su bila voljna ići.

Napisala: Martina Cigula, 8c

Utakmica PPD Zagreb i SG Flensburg-Handewitt

Autor: Anita Džaja, 9. 2. 2020.

Više pročitaje u nastavku, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Napisala: Martina Cigula, 8c