Plastičnim čepovima do skupih lijekova

Autor: Anita Džaja, 16. 1. 2020.

Poštovani roditelji i učenici!

Naša škola uključila se u akciju skupljanja čepova za pomoć oboljelima od leukemije i limfoma.

Udruga oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske pokrenula je projekt pod nazivom „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“. Udruga sa sjedištem u Čakovcu djeluje od 1998. godine, a osnovana je sa svrhom pružanja pomoći oboljelima od malignih bolesti.

Skupljajući plastične čepove činimo dobro za okoliš, a činimo i humanitarno djelo jer za kilogram plastičnih čepova Udruga dobije kunu i 20 lipa. Skupljaju se čepovi od boca vode, soka, ulja, omekšivača.

Pozivamo vas da se uključite u akciju donošenjem plastičnih čepova u školu.

Na kraju nastavne godine skupljene čepove vozimo u Čakovec, a najmarljiviji učenici i razredni odjeli će biti simbolično nagrađeni za empatiju i zalaganje tijekom ove humanitarne akcije!

Plastičnim čepovima do skupih lijekova

Autor: Anita Džaja, 16. 1. 2020.

Poštovani roditelji i učenici!

Pozivamo vas da se uključite u akciju donošenjem plastičnih čepova u školu.