Posjet GKKR

Autor: Anita Džaja, 29. 10. 2019.

U sklopu Mjeseca hrvatske knjige dana 28. listopada učenici 1.a razreda su sa svojim učiteljicama Vesnom Presečki i Marijom Arbanas te knjižničarkom Sabinom Vincelj posjetili Gradsku knjižnicu u Krapini.

U nastavku pročitajte više, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Na vratima knjižnice veselo ih je dočekala knjižničarka Petra. Upoznali se sa svim sadržajima koje knjižnica nudi svojim korisnicima i članovima. Naučili su nešto novo o knjizi i knjižnici, prelistali knjige koje su ih privukle, prošli kroz knjižnicu i pogledali knjižnu građu na policama, doznali kako se postaje član knjižnice, te put knjige od ulaska u knjižnicu do stavljanja u posudbu, zabavljali se na dječjem odjelu i na kraju pozorno slušali priču iz slikovnice „Mama mu u knjižnici“. Na poklon su dobili straničnik za knjige koji će ih uvijek podsjećati na knjižnicu i njihov prvi dolazak u nju.

Pripremila: Sabina Vincelj, knjižničarka

Posjet GKKR

Autor: Anita Džaja, 29. 10. 2019.

U nastavku pročitajte više, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Sabina Vincelj, knjižničarka