Pekarska radionica 4.b

Autor: Anita Džaja, 18. 10. 2019.

U petak, 18. 10. 2019. godine, 4.b razredni odjel držao je pekarsku radionicu u blagovaonici naše škole. Učenici su dobili tijesto koje su oblikovali i punili pekmezom i nutelom te radili kiflice. Učiteljica je napravila smjesu za gibanicu. Nakon toga kuharice su sve to stavile peći. Poslije smo svi probali i uživali u pekarskim proizvodima. Jedna mama je donijela bučnicu koju smo također ispekli i pojeli. Sve to ne bismo mogli napraviti i probati da nije naših dragih i vrijednih kuharica.

Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Tatjana Horvat, učiteljica

Fotografija: Andrijana Frljužec, kuharica

Pekarska radionica 4.b

Autor: Anita Džaja, 18. 10. 2019.

Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Tatjana Horvat, učiteljica

Fotografija: Andrijana Frljužec, kuharica