Posjet učenika prvih razreda Policijskoj postaji Krapina

Autor: Anita Džaja, 24. 9. 2019.

U ponedjeljak, 21. 9. 2019. godine, učenici 1.a, 1.b, 1.l i 1.dš posjetili su Policijsku postaju u Krapini.

Više o posjetu u nastavku, a fotografije pogledajte u foto-galeriji!

Policijski službenici upoznali su djecu s radom policije i pravilima sigurnog ponašanja pješaka u prometu. Učenici su razgledali policijsku postaju i policijska vozila. Na kraju lijepog i poučnog posjeta počastili su se sokom i slatkišima.

Pripremila: učiteljica Dubravka Tušek

Posjet učenika prvih razreda Policijskoj postaji Krapina

Autor: Anita Džaja, 24. 9. 2019.

Više o posjetu u nastavku, a fotografije pogledajte u foto-galeriji!

Pripremila: učiteljica Dubravka Tušek