Priredba za Majčin dan i Međunarodni dan obitelji , 15.5. 2019. u PŠ Donja Šemnica

Autor: Štefica Tepuš, 15. 5. 2019.

Danas se tradicionalno kao i svaku godinu Majčin dan i Međunarodni dan obitelji svečano obilježio u našoj školi.

Učenici su sa svojim voditeljima pripremili  brojne recitacije, pjesme i plesne kreacije za svoje drage mame, tate bake, djedove i ostale goste.

Djeca su s veseljem prezentirala svoje točke pred mnogobrojnim roditeljima , bakama i djedovima.

Roditelji su bili oduševljeni lijepom priredbom. Svaki njihov nastup nagradili su toplim pljeskom. U očima djece i majki mogle su se vidjeti suze radosnice, a na licu ponos.

Što više reći?

Tekst jedne od recitacija rekao je sve.

Zvonimir Golob

„Ali čemu služi mama,
Ali čemu služi tata ?
Da te grle oko vrata.
Da te grle oko vrata.“

Međunarodni dan obitelji je prilika da podijelimo sa svojom obitelji što nam znači te da budemo zahvalni što je svaki dan imamo uz sebe

Sretan Vam Majčin dan i  15. svibnja, Međunarodni dan obitelji!

Fotografije s priredbe možete pogledati u Foto - galeriji.

Autor: Štefica Tepuš, 15. 5. 2019.

Što više reći?

Tekst jedne od recitacija rekao je sve.

Zvonimir Golob

„Ali čemu služi mama,
Ali čemu služi tata ?
Da te grle oko vrata.
Da te grle oko vrata.“

Sretan Vam Majčin dan i  15. svibnja, Međunarodni dan obitelji!

Fotografije s priredbe možete pogledati u Foto - galeriji.