Pisanje pisma

Autor: Anita Džaja, 22. 4. 2019.

Nakon što su za lektiru pročitali Poštarsku bajku Karela Čapeka, učenici 2.a razreda ugostili su u ponedjeljak, 15. 4. 2019. godine, gospodina Ivana Draškovića. Gospodin Ivan bavi se filatelijom i član je Filatelističkog društva Zaboky. Učenici su od svog gosta na zanimljiv način saznali da nikako ne smiju poslati pismo koje nema adrese. Pošto su napisali pismo prijateljima iz razreda, stavili ih u kuvertu s točnom adresom, pisma su odnijeli na poštu i poslali ih. Bilo je to jedno novo i zanimljivo iskustvo za sve učenike 2.a razreda.

Fotografije s ovog druženja pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Vesna Požgaj

Pisanje pisma

Autor: Anita Džaja, 22. 4. 2019.

Fotografije s ovog druženja pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Vesna Požgaj