NAJAVLJUJEMO - PROLJETNE RADIONICE ZA DAROVITE, MOTIVIRANE I ZAINTERESIRANE UČENIKE

Autor: Anita Džaja, 16. 4. 2019.

I ove školske godine organiziramo proljetne radionice za naše učenike, ali ovaj puta u prirodi.
Radionice će se održati 25.4.2019. od  9:30-11 sati na jezeru Dolac u Krapini, a učenici se u radionice uključuju prema prethodnoj prijavi. Učenici će moći pokazati svoju kreativnost, naučiti nešto novo o prirodi, ekologiji, važnosti boravka u prirodi i naravno poigrati se.

Održat će se tri radionice:

"Zelena oaza i divlji svijet"

"Umjetnost prirode"

"Sreća, to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti"

Voditelji radionica su: Marija Markovina, Sonja Jurman, učiteljice, Božica Horvat, pedagoginja, Ivana Pohižek, socijalna pedagoginja i Aleksandra Podsečki, defektologinja.

U SLUČAJU LOŠEG VREMENA RADIONICE SE ODGAĐAJU.

Pripremila: Aleksandra Podsečki

Autor: Anita Džaja, 16. 4. 2019.

Održat će se tri radionice:

"Zelena oaza i divlji svijet"

"Umjetnost prirode"

"Sreća, to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti"

U SLUČAJU LOŠEG VREMENA RADIONICE SE ODGAĐAJU.

Pripremila: Aleksandra Podsečki