Županijsko natjecanje iz biologije

Autor: Anita Džaja, 13. 3. 2019.

U utorak 12. ožujka 2019. godine održano je Županijsko natjecanje u znanju iz biologije za 7. i 8.razrede u Osnovnoj školi Bedekovčina. Našu školu predstavljao  je učenik 8.a razreda Matija Tušek pod mentorstvom učiteljice Marije Markovina. Matija je u kategoriji osmih razreda osvojio 1. mjesto.

Matiji čestitamo na postignutom uspjehu.

Pripremila: Marija Markovina, mag.exp.bio.

Županijsko natjecanje iz biologije

Autor: Anita Džaja, 13. 3. 2019.

Matiji čestitamo na postignutom uspjehu.

Pripremila: Marija Markovina, mag.exp.bio.