Valentine's Day

Autor: Anita Džaja, 14. 2. 2018.

Danas, 14.2.2018. u našoj školi obilježeno je Valentinovo. To je dan ljubavi i poštovanja prema nama dragim osobama. Naši učenici pokazali su sitnicom-čestitkom, porukom, ljubavnim pismom kako su puni ljubavi prema drugima.

Na satu engleskog jezika učenici 1-4 razreda pisali su ljubavne čestitke, pisma i kratke ljubavne poruke koje su darovali njima posebnim ljudima. Atmosfera je bila radna ali vesela, neke tajne ljubavi su se otkrile, a neke će se tek otkriti. Ljubavnih pisama je zaista bilo puno pa su naši „ljubavni poštari" imali pune ruke posla. Više možete pogledati u našoj foto-galeriji!

Happy Valentine's Day!

Pripremila: učiteljica Lidija Ranogajec

Valentine's Day

Autor: Anita Džaja, 14. 2. 2018.

Happy Valentine's Day!

Pripremila: učiteljica Lidija Ranogajec