U ZLATARU ZLATNE SESTRE

Autor: Mira Benc, 12. 10. 2017.

Na ovogodišnjoj manifestaciji Dani kajkavske riječi u Zlataru proslavilo se četvero učenika naše škole. Među njima su i sestreTea Poslon iz 6. a razreda i Vanja Poslon iz 3. a.

Tea je izvrsno interpretirala na Zboru malih pjesnika kajkavsku  pjesmu „Protuletje“ koju je napisala naša mlada pjesnikinja Amadea Nježić iz 7. a razreda. Među 382 prispjela rada

prosudbena komisija je odabrala Amadeinu pjesmu za izvođenje i tiskanje u zbirci Zbora.

U 3. a su prepoznati supertalenti iz likovne kulture: mlađe sestre Vanje i njezinog kolege Brune Škade. Njihovi radovi na temu ljubičica izabrani su kao najuspjeliji za izložbu Čovjek čovjeku.

Čestitamo mladim umjetnicima i želimo im još uspjeha u pokazivanju svojih talenata!