Odluka o izboru ponuda za izlet učenika četvrtih razreda u Pulu

Autor: Vlatka Matejaš, 6. 10. 2017.

Pod opširnije pročitajte odluku o izboru ponuda za izlet učenika četvrtih razreda u Pulu.

Povjerenstvo za provedbu Javnog poziva  ( 2/2017) dvodnevnog izleta u Pulu učenika 4a,4b,4c i 4š  sastalo se 4.10. 2017. u 12:30 sati. Na Javni poziv pristigle su dvije ponude i to od

Presečki grupa d.o.o., Putnička agencija, Frana Galovića 15, Krapina i

DND- Radost djeci d.o.o., Trg hrvatske kraljice Jelene 14,  Sveti Križ Začretje .

Obje ponude su valjanje te će stoga biti predstavljene na zajedničkom roditeljskom sastanku dana 13.10.2017. u 17 sati u Osnovnoj školi Ljudevit Gaj Krapina.

Ovim putem pozivam predstavnike gore navedenih agencijama da nam se pridruže roditeljskom sastanku i sami predstave svoj plan puta i cijenu.

Dragica Belošević, ravnateljica

Anica Poslon, učiteljica