IZLET DRUGIH RAZREDA U KRAŠOGRAD

Autor: Dubravka Tušek, 1. 6. 2017.

30.5.2017. učenici drugih razreda centralne i područnih škola posjetili su Eko park Krašograd. U pratnji učenika bile su učiteljice: Vesna Presečki, Gordana Nežmahen, Štefica Tepuš i Dubravka Tušek. Izletište Krašograd nalazi se u mjestu Bratina, nedaleko od Zagreba. Po dolasku djecu je dočekao topli kakao i keksi. Slijedile su zabavne i edukativne aktivnosti koje su vodili animatori i animatorice: vožnja vlakićem po cijelom imanju, razgledavanje zoološkog vrta(konji,magarci,srne...),skakanje na trampolinu, izrada kruha od tijesta, vožnja čamcem po jezeru, netjecanje u potezanju konopa, mužnja mehaničke kravice, igre.Nakon ukusnog ručka, mališani su tražili skriveno blago(kutija sa čokoladicama). Kući su se vratili veseli i puni dojmova.

FOTOGRAFIJE