GLOBE SUSRET

Autor: Marija Poslon, 21. 12. 2016.

U OŠ Janka Leskovara u Pregradi 14. prosinca 2014. održano je druženje učenika uključenih u GLOBE program. Uz domaćina, GLOBE-ovce OŠ Pregrada družili smo se i s učenicima OŠ Đurmanec. Druženje je proteklo u igri i učenju GLOBE protokola. Što smo još radili pogledajte pod  opširnije  a slike u fotogaleriji.

Na početku susreta riječi dobrodošlice zaželjela nam je ravnateljica škole Zdravka Žiger Žgela. Zatim smo vidjeli razne pokuse s Znanstvenog piknika. Učiteljica Ivana Ptičar nam je predstavila rad GLOBE škole Pregrada. Zatim smo u informatičkom kabinetu putem aplikacije Kahoot odigrali GLOBE kviz. Druženje smo završili sa društvenom igrom „Čovječe, globiraj se“! Druženje je bilo izuzetno zanimljivo, zabavno i poučno. Nadamo se brzom ponovnom susretu s našim prijateljima iz Pregrade i Đurmanca.