VEČER MATEMATIKE

Autor: ANDREJA DRAŠKOVIĆ, 10. 11. 2016.

Pozivamo sve učenike i roditelje na VEČER  MATEMATIKE  koja će se održati u četvrtak, 1.prosinca 2016. , 18 sati  u prostorijama OŠ „Ljudevit Gaj“ Krapina.Večer matematike je skup interaktivnim radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici.

Dođite i zabavite se kroz razne igre koje će vam otkriti često zaboravljenu - zabavnu stranu matematike.

Organizator projekta je Hrvatsko matematičko društvo uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Zainteresirani učenici mogu se javiti svojim učiteljicama ili voditeljici projekta prof. Andreji Drašković.