IZABRANA AGENCIJA ZA REALIZACIJU MATURALNOG PUTOVANJA

Autor: Anita Džaja, 3. 11. 2016.

U srijedu 02. 11. 2016. godine s početkom u 18.00 održan je zajednički roditeljski sastanak svih sedmih razreda. Sastanku su nazočili sve razrednice sedmih razreda i predstavnici triju putničkih agencija izabranih od strane Povjerenstva (Potočki travel, Presečki grupa d.o.o. i Koncept putovanja), koji su  predstavili svoje ponude.

Roditelji su velikom većinom glasova izabrali putničku agenciju Potočki travel za realizaciju maturalnog putovanja.

Svim roditeljima koji su došli na roditeljski zahvaljujemo na dolasku, kao i predstavnicima putničkih agencija, koji su pokazali izniman trud u predstavljanju svojih agencija i ponuda.