ZAHVALA RODITELJIMA ZA DOPRINOS U OBILJEŽAVANJU DANA KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Autor: Anita Džaja, 21. 10. 2016.

Učitelji i djelatnici naše škole, na čelu sa ravnateljicom Dragicom Belošević, ovim putem žele zahvaliti svim roditeljima za doprinos u obilježavanju Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Iskreno i veliko hvala svim roditeljima koji su velikodušno ispekli i poslali kruh, peciva, pletenice, kao i voće: jabuke, kruške, grožđe te tako napunili naše košare, koje smo nosili u crkvu sv. Nikole, gdje je župnik Tomica Šestak tijekom misnog slavlja također zahvalio na doprinosu i blagoslovio doneseno.

Nadamo se da će se ovako dobra suradnja s roditeljima nastaviti i u budućnosti.