RODITELJSKI SASTANAK SVIH ODJELA OSMIH RAZREDA

Autor: Marija Poslon, 3. 10. 2016.

Održan je roditeljski sastanak svih odjela 8. razreda. Roditeljskom sastanku odazvao se i naš školski liječnik dr. Husen Ramadani  koji je održao predavanje na temu  „Cijepljenje protiv humanog papiloma virusa (HPV)“.  Naglasio je da se cijepljenje preporuča radi smanjenja rizika od HPV infekcija i razvoja raka. Upoznao  je roditelje što je HPV virus, kada i kako se mogu cijepiti. Upoznao je roditelje i s rizicima cijepljenja i pozvao roditelje da popune anketni listić ako će svoje dijete cijepiti da se može naručiti potrebna doza cjepiva. Također roditelji su upoznati s kalendarom rada u školskoj godini 2016./17., Kućnim redom škole, Pravilnikom o praćenju i ocjenjivanju učenika u osnovnoj školi i Pravilnikom o pedagoškim mjerama.