OBILJEŽAVANJE SVJETSKOG DANA ZDRAVLJA

Autor: Marija Poslon, 9. 4. 2016.

Obilježavajući Svjetski dan zdravlja, učenici naše škole Ena Miljan, 5.c, Antonija Hršak i Marija Brezak, 5.b te Žan Gregurović, Franjo Novosel, David Cesarec i Karlo Požgaj, 6.a sudjelovali su dana 7.4.2016. svečanosti koja se održala u Srednjoj školi Krapina. Svečanost je organizirala Krapinsko zagorska županija u suradnji s Domom zdravlja KZŽ. Naši su se učenici predstavili scenskim radom Zajedno protiv dijabetesa pri čemu su publiku i nasmijali i zabavili, ali i upozorili na ozbiljnost te bolesti. Nakon svečanosti svi su se sudionici družili uz zdravu hranu i napitke.

Slike pogledajte u fotogaleriji.