Projekt "Dobre vibacije" Erasmus+ - Konferencija za medije - Press conference

Autor: Andrija Kiseljak, 1. 3. 2016.

26.2. 2016. održana je konferencija za medije na kojoj smo predstavili  naš projekt „Dobre vibracije".

Our „Good Vibrations“project was presented on a press conference that was held on February 26th 2016.

Govornici na konferenciji bili su : gđa Jasna Petek, zamjenica župana za društvene djelatnosti, gdin  Zoran Gregurović, gradonačelnik  Krapine , ravnateljica naše škole, gđa Dragica Belošević, Aleksandra Podsečki i Andrija Kiseljak, voditelji projekta te učenice  Jana Vita, Tara, Magdalena, Laura i učenici Silvio i  Dominik.

Ova konferencija važan je dio evaluacije svih Erasmus + programa financiranih od strane EU , a obraćanje medijima od strane  svih govornika potvrdilo je isto: ponosni smo  i radosno iščekujemo provedbu aktivnosti od 11. – 18. 3. 2016.

Više o samoj konferenciji i projektu  možete saznati  u lokalnim novinama, radio postajama te televiziji.

Speakers were: deputy county ruler Mrs. Jasna Petek, mayor Mr. Zoran Gregurović, our school headmistress Mrs. Dragica Belošević, project leaders Mrs. Aleksandra Podsečki and Mr. Andrija Kiseljak and our students Jana Vita, Tara, Magdalena, Laura, Silvio and Dominik.

This conference is an important part of all Erasmus+ program evaluations financed by the EU. All speakers confirmed the same: we are very proud and gladly expecting the implementation of our project which will be held from 11th till 18th of March 2016.

You can find out more information’s about the conference and the project in local newspapers, radio stations and television.