SUSRET OSMAŠA SA SILVIJOM ŠESTO U GRADSKOJ KNJIŽNICI KRAPINA

Autor: Suzana Pracaić, 24. 11. 2015.

U organizaciji i u prostoru Gradske knjižnice Krapina, u ponedjeljak 30. studenog 2015. u 12 sati održat će se književni susret sa SILVIJOM ŠESTO. Susret je namijenjen učenicima osmih razreda naše škole. To je susret koji je bio planiran 02. studenog, ali je bio odgođen zbog smrti književnice Nade Mihelčić.

Hvala djelatnicima GKK na prekrasnoj suradnji!

Tom prigodom autorica će predstaviti svoja djela koja su na popisu lektire za 8. razred (Debela, Vanda, Tko je ubio Pašteticu?). Posebno će se osvrnuti na djelo "Debela".

Budući da se književno djelo "Debala" nalazi u elektroničkom obliku na CARNetovom portalu eLektira, knjigu možete čitati prijavom na portal (HUSO korisničko ime i lozinka).

Više o pristupu možete saznati na linku LEKTIRA

Silvija Šesto: DEBELA

Silvija Šesto: TKO JE UBIO PAŠTETICU?

Za čitanje možete odabrati web-format ili flip-format (kao knjiga) na dnu stranice pa kliknete na odabranu ikonicu:

Ukoliko želite, možete i djelo isprintati pritiskom na tipku "PDF za ispis".