ODRŽANA SJEDNICA VIJEĆA UČENIKA

Autor: Marija Poslon, 12. 10. 2015.

U sklopu obilježavanja Dječjeg tjedna, 7. listopada 2015.godine održana je konstituirajuća sjednica Vijeća učenika. Predsjednici razrednih odjela predstavili su sebe i svoj razredni odjel. Izabrana je  predsjednica Vijeća učenika. To je Ivana Vidović,učenica 8.b razreda, Marija Sutlović učenica 8.a  dopredsjenica je Vijeća učenika, a zapisničar je Dario Puljko, učenik 8.c razreda. Članovi Vijeća upoznati su s Poslovnikom o radu Vijeća učenika i planiranim aktivnostima za školsku godinu. U ugodnom ozračju razmišljali su o svojim pravima, željama maštali, predlagali…..

IGRA JE…. veselje između djece i njihove mašte, a ponekad samo zabava koju dijele ( Matija,5.a)

MOJE PRAVO JE ...      pravo na zabavu, igru, druženje, čokoladu, šetnju, ljubav (Marija);

ŽELIM OSTATI DIJETE ZATO JER …   mi je ovako super (Marko,5.b)

DA IMAM ČAROBNI ŠTAPIĆ …  pretvorila bi svijet u bolje mjesto(Ivana, 8.b);

Pročitajte u prilogu o čemu su još  razmišljali, maštali.., što predlažu članovi Vijeća učenika!

Pripremila: pedagoginja

Priloženi dokumenti: