RADOST IGRE I STVARANJA U PARKU NAŠEG GRADA

Autor: Marija Poslon, 2. 6. 2015.

U organizaciji Vijeća učenike škole 30. svibnja održane su kreativne radionice i igre pod nazivom „ Igrajmo se i stvarajmo u našem Parku“. Uz radost igre i stvaranja obilježili smo i Europski dan parkova. Naša škola graniči sa Šetalištem Parka čija je ljepota opjevana  u  stihovima Drage Britvića i Arsena Dedića.

Ugodnoj i veseloj atmosferi u Parku svoj doprinos dali su voditelji igara i radionica, naši učenici i vanjski suradnici. Djeca su učila  tradicionalnu japansku vještinu origami, izrađivali su kolaž koristeći izreske iz časopisa. Oslikavali su balone, izrađivali cvijeće od krep papira. Crtajući kredom na asfaltu stvorili su zanimljivu priču. Zabavljali su se prenoseći balone u štefeti, uz pomoć žlice. Pokazali su da balone mogu uspješno prenositi u paru prislanjajući ih čelo uz čelo. Baloni su se našli i u odbojci. Svoje plesne sposobnosti pokazali su uključujući se u animacije ritmike i twirlinga. Posebno zahvaljujemo vanjskim suradnicima,  voditeljima radionica i animacija,  Ivi Antolić, Zoranu Babiću i Sofiji Frljužec.

Za Vijeće učenika Iva, Marija,Tamara, pedagoginja i psihologinja

Foto zapisi u prilogu