OBILJEŽAVAMO DAN ŠKOLE (20.4. do 24.4.)

Autor: Marija Poslon, 22. 4. 2015.

Nalazimo se u tjednu obilježavanja Dana škole. U školi se ovih dana odvijaju različite, vrlo zanimljive aktivnosti.

Održana je radionica GERMANIZMI NA MAJICAMA. Članovi DSD grupe oslikavali su svoje majice koristeći germanizme.

Koji je plan aktivnosti i tko je naš poseban gost pogledajte pod opširnije i u  prilogu.

Danas se održava svima zanimljiva  POTRAGA ZA BLAGOM. Polazište Potrage je škola, a cilj?…. Treba ga otkriti!. Voditeljica obiju aktivnosti je učiteljica Mirjana Klobučar.

U ponedjeljak i utorak održane su kvalifikacijske utakmice u nogometu. Finalne utakmice održat će se u petak.

Priprema se vrlo raznolik i zanimljiv kulturno-umjetnički program u kojem će sudjelovati  zbor viših razreda, tamburaši (starija i mlađa skupina), folklorna skupina, mali zbor i učenici 1.a, recitatori razredne i predmetne nastave, učenici 2.a i 7.a razreda, gosti iz područnih škola Lepajci i D.Šemnica, članovi plesnog kluba Habanera Krapina.

Ove godine imamo i posebnog gosta, gospodina Thorstena Reitera. Zahvaljujući njemu našoj školi je donirana vrijedna pametna ploča. Osim toga on će predati našoj školi PASCH-plaketu, jer je naša škola ušla ušla u mrežu od 1800 škola iz cijelog svijeta u kojima se posebna pažnja posvećuje učenju njemačkog jezika.

Školska priredba održat će se u petak  u 12,00 u dvorani za TZK.

Priloženi dokumenti:
DAN_SKOLE_2015-plan_aktivnosti.doc (49.50 KB)