NAŠI RUKOMETAŠI SREBRNI U ŽUPANIJI

Autor: Marija Poslon, 15. 2. 2024.

Rukometna reprezentacija naše škole i ove se godine prijavila na županijsko rukometno prvenstvo koje se održava od 6. - 15. veljače 2024. godine u SŠ. Bedekovčina i OŠ. Zlatar Bistrica. Prvo i drugo kolo bio je malo jači trening za naše dečke koji su savladali prošlogodišnje finaliste OŠ. M.Gupca iz Gornje Stubice rezultatom 18:9,  OŠ. Ksavera Š.G. rezultatom 17:6, te OŠ. Ljudevit Gaj iz Mihovljana. U drugom kolu nadmoćni su bili nad OŠ. Oroslavje te ih pobijedili sa četrnaest golova razlike ( 19:5 ) i OŠ. Gornje Jesenje s rezultatom 20:6. U završnici natjecanja naši dečki pobijedili su rukometaše iz OŠ. Zlatar Bistrica rezultatom 19 : 7. U finalu, protivnici su nam bili rukometaši iz OŠ. Brestovec Orehovečki. Cijela utakmica bila je vrlo napeta. Naši dečki igrali su kao jedan, borili se za svaku loptu, za svaki gol. Uz veliko rukometno znanje, vidljivu nadmoć i premalo vremena izgubili smo jedan gol razlike ( 18:19 ). Svi rukometaši zabijali su golove, a najbolji strijelac naše ekipe bio je Teo Lojić iz 7.c razreda i Roko Smrekar iz 8.c razreda.

Naši rukometaši koji su sudjelovali na natjecanju su: Karlo Krušlin, Roko Smrekar, Luka Hršak, Teo Lojić, Fran Klasić, Petar Puljek, Matej Salopek, David Leško,  Leo Gikić,  Leon Bajcer i Kristijan Lamot.

Napisala: Ana Poljak, mag.cin

Slike pogledajte u Foto-galeriji