Božićna priredba u Područnoj školi Lepajci

Autor: Katarina Barlović, 22. 12. 2023.

21. prosinca 2023. godine u Područnoj školi Lepajci održana je priredba kojom smo proslavili 125 godina rada škole i nadolazeći blagdan Božić. Priredbi je prisustvovao velik broj uzvanika. Učenici Područne škole Lepajci sa svojim su učiteljicama pripremili prigodni program. Sve prisutne razveselili su članovi folklorne i tamburaške skupine iz Krapine čiji su nastup pripremile učiteljice Marija Klasić i Katarina Rihtar. Učenici Područne škole Donja Šemnica koje je pripremala učiteljica Branka Leljak predstavili su se pjesmom i igrokazom.

FOTOGALERIJA

Došli su s nama slaviti ravnateljica škole Vlatka Družinec, zamjenica ravnateljice Zrinka Arbanas Hleb, knjižničarka Suzana Pracaić, pedagog Marko Koprivnjak, defektologinja Aleksandra Podsečki, roditelji, bake, djedovi i ostali mještani.

Zanimljiv i raznolik program započeo je predavanjem gospodina Marijana Tenšeka koji je govorio o prošlosti naše škole i učiteljima koji su svojim trudom pridonijeli napretku škole kroz sve ove godine.

Na kraju priredbe zamjenica ravnateljice Zrinka Arbanas Hleb zahvalila se na dolasku svim gostima i uputila je pozdrave umirovljenim djelatnicima škole – bivšem ravnatelju škole Ignacu Paviću i bivšoj pedagoginji škole Božici Horvat. Podijelila je zahvalnice gospodinu Marijanu Tenšeku za nesebičnu pomoć i potporu u unaprijeđenju rada i kvalitete škole i Vrtlariji Jelenić za nesebičnu pomoć i podršku u uređenju škole i školskog okoliša.

Povodom obilježavanja sto dvadeset pete obljetnice škole pripremljena je prigodna izložba. Posjetitelji su mogli razgledati fotografije bivših djelatnika škole te prigodne plakate i slikovne materijale kojima je predstavljena njezina prošlost.