NTC radionice u Radoboju - prvo polugodište školske godine 2023./2024.

Autor: Marko Koprivnjak, 21. 9. 2023.

Poštovani roditelji,

prosljeđujemo informaciju o mogućnosti sudjelovanja vašeg djeteta/djece u NTC radionicama u Radoboju (za potpunu informaciju klik na više):

Dragi roditelji,

najavljujemo vam početak prvog polugodišta NTC radionica za djecu u Radoboju.

Ako želite da se i Vaše dijete pridruži, molimo Vas da na sljedećem linku ispunite prijavnu formu:

Radionice počinju 25. rujna, a ukupno ćemo u ovom polugodištu imati 12 radionica. Nakon završenog polugodišta, djeca mogu nastaviti s NTC radionicama u drugom polugodištu u kojem ih očekuju nove radne bilježnice, s novim vježbama i drugačijim primjerima.

Radionice će se održavati jednom tjedno u odabranom terminu u trajanju od 90 minuta (a 60 minuta za najmlađe – grupe Mini 4 i Bijelu grupu). Ovisno od dana na koji radionica pada moguće je da zbog blagdana radionica bude prebačena na drugi dan koji će se unaprijed najaviti.

Djeca trebaju na radionicu ponijeti samo pernicu s bojicama, olovkom i gumicom, a radnu bilježnicu će dobiti od svojih NTC predavača.

Na kraju polugodišta dijete dobiva potvrdu o završenom ciklusu. Potvrdu je moguće dobiti ukoliko dijete ne izostane s radionica više od 2 puta u jednom polugodištu. Kada dijete završi dva polugodišta NTC radionica, dobiva NTC diplomicu za školsku 2023./2024. godinu.

Ukupna cijena u ovom polugodištu (za 12 radionica) je 126,00 eura, a plaćanje je u tri rate. Cijena na mjesečnom nivou je 42,00 eura. Ukoliko je iz jedne obitelji upisano dvoje ili više djece, na drugo dijete dobiva se popust od 15%, a na treće dijete popust od 30%. Uplatu prve rate je potrebno izvršiti do 3. radionice, uplatu druge rate do 6. radionice. Treća rata se treba uplatiti do 10. radionice. Uplate nije moguće izvršavati za pojedinačne radionice. Dokle god je dijete upisano na NTC radionice, osigurano mjesto i materijal se podrazumijevaju, te je u skladu s tim potrebno platiti mjesečni iznos bez obzira hoće li dijete propustiti neku radionicu.

Na sljedećem linku možete saznati više o NTC radionicama i našem programu:

Srdačan pozdrav,

NTC tim