OBAVIJEST O NABAVCI DODATNOG PRIBORA ZA RAD

Autor: Marko Koprivnjak, 22. 8. 2023.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Približava nam se početak nove školske godine. Udžbenici i radne bilježnice već vas očekuju u školi, kao i kutije za nastavu TEHNIČKE KULTURE.

LIKOVNE MAPE za razrednu nastavu (1.-4. razred) nabavljat će se u školi (u dogovoru s razrednim učiteljicama), učenici 5. i 7. razreda SAMI NABAVLJAJU MAPE izdavačkih kuća Školska knjiga ili Profil, dok će učenici 6. i 8. razreda koristiti PROŠLOGODIŠNJE MAPE.

Također, učenici 5. razreda SAMI NABAVLJAJU ATLAS potreban za nastavu GEOGRAFIJE: GEOGRAFSKI ATLAS ZA OSNOVNU ŠKOLU; Izdavač: ŠKOLSKA KNJIGA.

Vjerujemo da ste školske torbe, pernice, bilježnice i papuče već nabavili te da s nestrpljenjem očekujete prvi dan nastave i susret s razrednim prijateljima.

Do tada, uživajte u ostatku ljetnih praznika!