PLASTIČNIM ČEPOVIMA DO SKUPIH LIJEKOVA

Autor: Anita Džaja, 29. 12. 2021.

OŠ „Ljudevit Gaj“ Krapina već 2 godine aktivno sudjeluje u projektu „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“.

U 2 godine već smo 3 puta vozili čepove u svrhu pomoći djeci oboljeloj od leukemije i limfoma, a time također pomogli i zaštiti okoliša.

Tijekom prvog polugodišta školske godine 2021./2022. godine smo već skupili toliko čepova da smo ih jučer odvezli u Čakovec i predali gospodinu Emilu Viboviću, šefu Projekta kojim čuvamo i zdravlje i okoliš,a i pomažemo oboljelima.

Akcija se nastavlja i dalje. Nemojte bacati čepove, donesite ih nama.

Zahvaljujemo našim učenicima, roditeljima, djelatnicima i svima koji su prepoznali dobrobiti ove akcije i pozivamo i na daljnju suradnju.

Sretnu i blagoslovljenu 2022. godinu želimo svima!