BRONČANA MEDALJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU U RUKOMETU ZA DJEVOJČICE 7. i 8. RAZRED

Autor: Ivana Bračević, 8. 12. 2021.

6. prosinca 2021. u dvorani Srednje škole u Krapini održano je Županijsko natjecanje u rukometu za djevojčice. Iako je natjecanje bilo za sedme i osme razrede, u našoj su ekipi bile djevojčice iz šestih razreda kako bi se pripremile za nadolazeće natjecanje za pete i šeste razrede te stekle iskustvo u školskim natjecanjima.

Našu školu predstavljale su: Jana Cerovečki ( 8.c ), Vanessa Puljek ( 8.c), Ema Novak 8.a, Dijana Puljek ( 8.a), Karolina Vragović ( 8.a), Iva Škrnjug ( 8.a), Vanja Poslon (7.c ), Kiara Šimunić ( 7.c ), Dora Skupnjak ( 6.b) ,Dora Gorup ( 6.b ), Jana Macan ( 6.b ) i Lorena Zenkić ( 6.a).

Odaberi "više".

Ova medalja ostat će u lijepom sjećanju našim osmašicama koje se nisu mogle na bolji način oprostiti od osnovnoškolskih natjecanja.

Sljedeće školske godine trenirat ćemo još više, te se nadamo i boljim rezultatima.

Pripremila: Ana Poljak, mag.cin