SREBRNA MEDALJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU U ŠAHU

Autor: Ivana Bračević, 1. 12. 2021.

29.11.2021. sudjelovali smo na Županijskom natjecanju u šahu u OŠ Đurmanec. Ovo nam je bilo prvo takvo natjecanje i bili smo jako sretni i uzbuđeni. Vrijedno smo trenirali i pripremali se u nadi ostvarenja što boljeg rezultata. Pozvali smo na zadnji trening naše šahovske reprezentativke, gđu Mirjanu Medić i gđu Radmilu Švaljek da nam odaju još pokoji pobjednički potez. Natjecanje je bilo napeto, ali nam je stigla srebrna medalja.

Učenici koji su sudjelovali na natjecanju i predstavljali našu školu: Ema Novak 8.a, Antonio Presečki 8.b, Ivor Šimunić 8.b i Lovro Poljak 8.c.

Nadamo se još boljem uspjehu sljedeće školske godine. Pod "više" možete pogledati fotografije.

Napisala: Ana Poljak